Crystal Admiral Resort Suites & SPA Side Türkiye Antalya Side Erken Rezervasyon
Harita
Oda Seçenekleri
Uygun Oda Fiyatlarını Arayın !
  • Yaz Sezonu
  • Kış Sezonu
Kısa Bilgi
Crystal Admiral Resort Suites & Spa'nın odalarında kartlı kilit sistemi, kasa ve minibar bulunmaktadır. Odalarında küvet ve saç kurutma makinesi vardır. Senior odalarında ise jakuzili küvet mevcuttur.

Her şey dahil konsepti ve dünya mutfaklarından servis eden a la cart restoranı ile konuklarına hizmet vermektedir. Ayrıca konuklar Crystal Hotels Admiral'in snack servisi, pasta-çay saati gibi alternatif sunan yiyeceklerden faydalanabilirler.

Crystal Admiral Resort Suites & Spa'nın konukları şok duşu ve Türk hamamı bulunmaktadır. Antalya'da yer alan Tesisin SPA merkezi, fitness salonu vardır. Ayrıca aerobik ve eğlence merkezinden yararlanabilirler. Tesis bünyesinde masa tenisi, deniz bisikleti, sörf gibi aktiviteler de yer alır.

Crystal Admiral Resort Suites & Spa'nın, kendine ait plajı vardır. Yüzme havuzları, aquparkı ve çocuklar için çocuk havuzu bulunmaktadır.

Crystal Admiral Resort Suites, Side Kızılot mevkiindedir. Antalya merkeze 85 km, Antalya havaalanına ise 80 km uzaklıkta yer almaktadır.
Foto - Video
'den itibaren
Satın Al
MailingTitle

MailingContent

MailingName
MailingSurName
Mail
Ok

Send a Email is Successfull

Warning

Send a Email is Error