Limak Lara De Luxe Hotel & Resort | Tatil Turizm
Harita
Oda Seçenekleri
Uygun Oda Fiyatlarını Arayın !
  • Yaz Sezonu
  • Kış Sezonu
Kısa Bilgi
Ultra her şey dahil konseptiyle hizmet vermekte olan Limak Lara De Luxe Hotel'de limitsiz yerli, bazı yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler misafirlerine ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Limak Hotels Lara, lezzetli yemeklerin sunulduğu ana restoranın yanı sıra Türk, İtalyan, Meksika ve Uzak Doğu a la carte restoranları ile misafirlerini ağırlamaktadır. Konuklar tercihe göre otel içerisinde veya dış mekanda çeşitli damak tadına uygun yemeklerin tadını çıkarabilirler.

Limak Lara De luxe Hotel de masaj, Spa gibi hizmetlerden yararlanabilir, Türk hamamı, sauna, jakuziyi tercih ederek de rahatlayabilirler. Ayrıca fitness yapmak isteyenler otelin bu imkanından faydalanabilir.

Limak Lara De Luxe Hotel'in, merkezi kliması bulunan standart odaları balkonlu ve bazı odaları deniz manzarasına hakimdir. Odalarda internet bağlantısı, müzik yayını, ve info kanalı mevcuttur.

Limak Lara De Luxe Hotel, Denize sıfır konumdadır. Antalya şehir merkezine 25 km, Antalya havaalanına 13 km uzaklıktadır. Ayrıca özel otopark imkanı da mevcuttur.
Sayfa Açıklaması
Limak Lara De Luxe Hotel & Resort Antalya Erken rezervasyon ve uygun fiyatlı tatil rezervasyonunuzu 9 taksitli ödeme fırsatı ile yapabilirsiniz.
Foto - Video
'den itibaren
Satın Al
MailingTitle