Titanic Deluxe Golf Belek Hotel | Tatil Turizm
Harita
Oda Seçenekleri
Uygun Oda Fiyatlarını Arayın !
  • Yaz Sezonu
  • Kış Sezonu
Kısa Bilgi
1000 metre uzunluğunda özel plajı ve biri VIP olmak üzere 2 adet iskelesi bulunmaktadır. Titanic Deluxe Belek Otelde denize girmek isteyen müşteriler için ulaşım karayolu veya nehirden ücretsiz sağlamaktadır.

Titanic Deluxe Belek'in, tüm odalarında internet bağlantısı, balkon ve oda da bir şeyler içmek isteyen misafirlerimiz için minibar bulunmaktadır. Odaların bir kısmı nehir manzarasına bir kısmı bahçe manzarasına sahiptir.

Yerli ve yabancı tüm misafirlerine Türk hamamı, kar odası sunan Titanic Deluxe Belek Otel, eğlenceye düşkün konuklar için de show ve akrobasi gösterileri, canlı müzik, sinema gibi imkanlar da sunmaktadır.

Titanic Deluxe Belek, a la cart restoranları, ana restoranı ile otel misafirlerine çeşitli yemekler sunmaktadır. Ayrıca küçük misafirleri için de çocuk büfesi mevcuttur.

Üçkumtepesi'nde bulunan Titanic Deluxe Golf Belek konukları, VIP havuz, exclusive villa havuzundan faydalanabilirler. Rüzgar sörfü, su jimnastiği, aeorobik gibi aktivitelerden yararlanabilirler.

Titanic Deluxe Belek, Antalya havaalanına 30 km, Antalya şehir merkezine ise 40 km mesafede yer almaktadır.

Sayfa Açıklaması
Titanic Deluxe Golf Belek Hotel Antalya Erken rezervasyon ve uygun fiyatlı tatil rezervasyonunuzu 9 taksitli ödeme fırsatı ile yapabilirsiniz.
Foto - Video
'den itibaren
Satın Al