Tatil TurizmTatil Turizm

Dedeman Palandöken Ski Lodge

Biz Sizi Arayalım

Dedeman Palandöken Ski Lodge

dedeman-palandoken-ski-lodge-41-tatilturizm

Müsait Odalar

Arama yaparak otelimizin müsait odalarını görebilir ve online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Dedeman Palandöken Ski Lodge Hotel, konforlu odalar sunmaktadır. Odaların her biri minibar, kasa ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır.

Nefesleri kesen kayak pistlerinin merkezinde yer alan bu tesis, bir çok kayak pistine sahiptir. Dedeman Palandöken Ski Lodge Hotel’in kayak sever konukları karın ve tatilin tadını doyasıya çıkarabilirler. Tesis, sauna ve fitness merkezi hizmetleri sunmaktadır. Aileniz veya arkadaşlarınızla bilardo oynayabilir veya tavla oynayarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Dedeman Palandöken Ski Lodge Hotel restoranında, geleneksel Türk yemeklerinden zengin seçenekler servis edilmektedir. Yemeklerin yanında soft bir içecekle damak tadınızı zenginleştirebilirsiniz.

Tesis, Palandöken bölgesinde yer alır. Erzurum’a 6 km, Havalimanına ise 14 km mesafededir. Ortak alanlarda ücretsiz internet hizmeti mevcuttur.

Kayak Merkezi

Dedeman Palandöken Ski Lodge fiyatlarını öğrenmek ve rezervasyon için 0212 912 13 93 nolu telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Dedeman Palandöken Ski Lodge Tesis Özellikleri

Belirtilen Özellikler Ücretli veya Ücretsiz olarak ayrılmamış olup Tesis tarafından belirlenmektedir. Bu bölüm sadece tesiste bu hizmetlerin verildiğini belirtmek içindir. Belirtilen özellikler tesis tarafından yaz veya kış dönemine, hava koşullarına veya değişen uygulamalara göre haber vermeksizin değiştirilebilir veya iptal edilebilir. Lütfen teyit alınız.

Dedeman Palandöken Ski Lodge Oda Özellikleri

Misafir Yorumları (0 yorum)

dedeman-palandoken-ski-lodge-41-tatilturizm

Dedeman Palandöken Ski Lodge Palandöken, Erzurum

Bu tesis için genel değerlendirme.

Rezervasyon Numaranız

Pin Kodu

Yorumunuzun Başlığı

Yorumunuz

Aşağıdaki seçeneklerden hangisi ile Tatilinizi geçirdiniz?

  • İş
  • Çift
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Yalnız