Tatil TurizmTatil Turizm

WOW Otelleri

Biz Sizi Arayalım

WOW Otelleri

wow-kremlin-palace-hotel-antalya-48-tatilturizm 35% İndirim
WOW Kremlin Palace Aksu - Antalya
6 yorum
 • Antalya'da yer alan WOW Kremlin Palace Otel Kundu, denize sıfır konumu ve özel plajı ile kaydıraklı havuz seçeneklerine sahiptir. Akdeniz'in muhteşem denizine sahip Tesis aynı zamanda şehir merkezine ve havaalanına da yakın mesafededir.
 • Lobide WI-FI
  Plaj
  TV
179 TL'den itibaren İNCELE
wow-topkapi-palace-kundu-antalya-01-tatilturizm 35% İndirim
WOW Topkapı Palace Aksu - Antalya
1 yorum
 • WOW Otellerinin konsept uygulaması olan Maksimum Her Şey Dahil konsepti ile hizmet veren Topkapı Palace Antalya’da konsept dahilinde 24 saat yiyecek içecek hizmeti verilmektedir
 • Lobide WI-FI
  Plaj
  TV
189 TL'den itibaren İNCELE
wow-bodrum-resort 35% İndirim
WOW Bodrum Resort Gümbet - Bodrum
2 yorum
 • WOW Hotels Bodrum Resort'in, kendine ait plajı vardır. Konuklar agupark, relax havuz, açık ve kapalı havuzdan faydalanabilir; Hamam, sauna gibi dinlenme yerlerinde stres atabilirler.
 • Kaydıraklı Havuz
  Plaj
  Animasyon
  Alakart
159 TL'den itibaren İNCELE
wow-istanbul-hotel-18-tatilturizm 10% İndirim
WOW İstanbul Hotel Yeşilköy - İstanbul
0 yorum
İstanbul’da, Atatürk Havalimanına 1 km mesafede yer alan WOW İstanbul Hotel, Oda Kahvaltı, genel alanlarda ücretsiz WiFi erişimi, kapalı yüzme
129 TL'den itibaren İNCELE
wow-airport-hotel-istanbul-27-tatilturizm 10% İndirim
WOW Airport Hotel Yeşilköy - İstanbul
0 yorum
WOW Airport Hotel’in çağdaş tasarımla dekore edilmiş odalarında, interaktif TV sistemi ile döviz kuru ve hava durumu bilgilerini alabilme gibi
114 TL'den itibaren İNCELE

WOW Otelleri

World Of Wonders Oteller zincirinin ilk ve önemli bir halkası olan Topkapı Palace Türkiye’nin ilk temalı oteli olma özelliği taşımaktadır. 1999 Yılı Turizm sezonuna açılışı yapılan tesisin hemen ardından, Bodrum Gümbet mevkiinde WOW Bodrum Resort Otel zincirin ikinci halkası olarak yerini almıştır. Temalı oteller ile başarıyı yakalayan WOW Hotels en önemli yatırımlarından biri olan WOW Kremlin Palace Oteli, WOW Topkapı Palace’ın yanında inşaa edilerek 2003 yılında Türk ve Dünya turizminin hizmetine sunmuştur.

MNG Turizm’in tek yetkili olarak satışını yaptığı WOW Otelleri Erken Rezervasyon dönemlerinde yoğun ilgi görmektedir. WOW Otellerinde Maksimum Her Şey Dahil konsepti uygulaması ile misafirlerine 24 saat yeme içme hizmetleri sunulmaktadır. Tesislerin üçünde de kaydıraklı havuzlar bulunmakta olup, Yaz sezonunda WOW Kremlin’de konaklayan misafirler WOW Topkapı Otel aktivite ve hizmetlerinde (a la carte restaurant hariç), Topkapı Palace’ta konaklayan misafirler de WOW Kremlin Otel aktivite ve hizmetlerinden (a la carte restaurant hariç) ücretsiz olarak yararlanmaktadır.

Kundu Oteller bölgesinde yer alan Kremlin ve Topkapı Palace otelleri Antalya havaalanına da yaklaşık 20 km mesafe ile oldukça yakındır. Gümbet mevkiinde yer alan WOW Bodrum Resort ise Bodrum şehir merkezine en yakın 5 yıldızlı otellerden biridir.

WOW Bodrum Resort’ün odaları 2015 yılında yapılan tadilat ile yaz sezonu öncesi banyoları yenilenmiştir. Ayrıca tesis çok güzel bir plaja ve denize sahiptir.

WOW Otellerinde 4-7 yaş ve 8-12 yaş gruplarına ayrılan çocuklar, Pugy Çocuk Kulübünde özel aktiviteler ile eğlenerek günlerini geçirebilir, gündüzleri çocuk havuzlarından, akşam ise mini disko ile eğlenebilirler.

WOW Kremlin ve Topkapı Palace’ın göz alıcı atmosferlerinde kongre ve toplantıların tamamı kolonsuz salonlarda yapılmaktadır. Farklı kapasitelerde yer alan workshop salonlarında toplantılara katılabilir veya iş görüşmelerini yapabilirler, Toplantı ve eğitim aralarında kapalı havuz, Türk hamamı, sauna ile spor salonlarından yararlanabilir, lobi veya diğer alanlarda yer alan barlarda sıcak veya soğuk içeceklerini yudumlaya bilirler.

WOW Otellerine rezervasyon için MNG Turizm yetkili satış acentesi olan Tatil Turizm ile 0212 912 13 93 nolu telefon ile iletişime geçebilir, rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.